شوان پرور اجازه مصادره اموال ابراهیم تاتلیس را دارد

شیوان پرور خواننده مشهور کرد از ابراهیم تاتلیس شکایت کرده و به همین دلیل دارایی های تاتلیس مصادره می شود.

شیوان پرور خواننده مشهور کرد از ابراهیم تاتلیس شکایت کرده و به همین دلیل دارایی های تاتلیس مصادره می شود.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان، اونور آکای، هنرمند و ترانه سرا، اسناد مربوط به دارایی ابراهیم تاتلیسس را منتشر کرد و  به یک روزنامه ترکیه ای گفت که ابراهیم تاتلیسس به شوان پرور بدهکار است و شوان پرور علیه او شکایت کرده است و پرونده آنها اکنون در دادگاه است.
آکای ​​گفت: « شوان پرور در این پرونده شکایت که در سال ۲۰۱۴ علیه ابراهیم تاتلیس در خصوص حق کپی رایت طرح کرد پیروز شد اما هنوز ابراهیم تاتلیس پولی به شوان پرور پرداخت نکرده است.
تاتلیسس که در بسیاری از زمینه‌ها سرمایه‌گذاری کرده و زیان‌های مالی زیادی متحمل شده است، همچنین شرکت‌ها و کباب‌فروشی‌اش، به برق و گاز طبیعی بدهکار است. به عبارت دیگر، می‌دانم که ابراهیم تاتلیسس بیش از ۱۲۰ میلیون لیره به دولت بدهکار است. به دلیل این بدهی‌ها تمامی دارایی های تاتلیس مصادره شده است..
ماه گذشته، پس از اینکه پسرش احمد تاتلیسس شکایتی را ارائه کرد و به دادگاه گفت که پدرش تعادل ذهنی ندارد، دادگاه هر گونه معامله کردن  اموال او را ممنوع کرد و هر دو طرف منتظر نتیجه تصمیم دادگاه هستند.
ابراهیم تاتلیسس بیش از 40 آلبوم و بیش از 40 فیلم دارد. وی در 4 مارس 2011 در منطقه شیشلی استانبول مورد اصابت گلوله دشمنانش قرار گرفت و به شدت مجروح شد. اگرچه او زنده مانده است، اما نمی تواند مانند گذشته آواز بخواند.
ترجمه از وب سایت رووداو