شهردار ربط: به دلیل درخواست مردم بوکان برای کاندیداتوری استعفا می دهم

سرویس موکریان- «سلیمان فیضی» شهردار ربط  استعفا کرد و کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی را علت استعفای خود اعلام کرد.

سرویس موکریان- «سلیمان فیضی» شهردار ربط  استعفا کرد و کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی را علت استعفای خود اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، سلیمان فیضی که بهمن ماه سال 96 از سوی شورای شهر ربط به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد، ظهر روز جمعه (27 اردیبهشت ماه)از سمت خود استعفا کرد و امروز شنبه اعضای شورای شهر ربط با این استعفا موافقت کردند.

فیضی در متن  استعفای خود ضمن تشریح عملکردش در شهرداری ربط خطاب به اعضای شورای این شهر نوشت: به دلیل درخواست عموم مردم شهر بوکان از اینجانب جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه سال جاری علی الرغم اینکه بنده خواهان ادامه کار حداقل تا پایان فصل عمرانی  با شما سروران هستم ولی به جهت محدودیتهای قانونی احتمالی و همچنین اینکه شروع فعالیتهای انتخاباتی باعث اخلال مدیریتی اینجانب خواهد شد، از این تاریخ رسما از سمت خود استعفا نموده ام.

وی 10 روز قبل  با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ی بوکان نیاز به استعفا ندارد و‌ تا آخر فصل عمران 98 در ربط خواهم‌ بود، مگر آنکه اعضای محترم شورای شهر تصمیم بر انتخاب شهرداری دیگر بگیرند.

سلیمان فیضی کارمند دانشگاه پیام نور بوکان است که در سال 93  بعد از استعفا از شورای شهر بوکان،  سکاندار شهرداری این شهر شد. دوران مدیریتی وی در شهرداری بوکان کوتاه و شش ماه بود. در این مدت به عنوان به عنوان شهرداری پاکدست و مردمی شناخته شد اما توسط اعضای شورای وقت استیضاح و برکنار شد.

 فیضی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 94 شرکت کرد و با کسب 23 هزار و 397 رای بعد از دکترمحمد قسیم عثمانی و حاج انور حبیب زاده قرار گرفت.