دستگیری یک مسئول سابق در بوکان به اتهام اخذ رشوه پنج هزار دلاری

سرویس موکریان: رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: سرپرست اسبق یکی از ادارات شهرستان بوکان به اتهام اخذ رشوه پنج هزار دلار و ۶۶۰ میلیون ریال دستگیر و به جرم خود اقرار کرد.


سرویس موکریان:  رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: سرپرست اسبق یکی از ادارات شهرستان بوکان به اتهام اخذ رشوه پنج هزار دلار و ۶۶۰ میلیون ریال دستگیر و به جرم خود اقرار کرد.

به گزارش زریان موکریان ، ناصر عتباتی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در پی اخبار واصله مبنی بر اخذ رشوه توسط سرپرست سابق یکی از ادارات در بوکان، موضوع در دستور کار دادستانی این شهرستان قرار گرفته و با صدور دستورات لازم خواستار تحقیق پیرامون موضوع گردید.
وی اضافه کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد مذکور اقدام به اخذ رشوه در سطح شهرستان کرده بود که با وصول گزارش، برای نامبرده پرونده قضایی تشکیل و به بازپرسی ارجاع داده شد.
رییس کل دادگستری استان ادامه داد: متهم بازداشت شده در تحقیقات مقدماتی نسبت به اخذ رشوه به مبلغ پنج هزار دلار و ۶۶۰ میلیون ریال اقرار کرد که با صدور قرار تامین به زندان معرفی و درحال حاضر به منظور تکمیل تحقیقات در بازداشتگاه بسر می‌برد.
عتباتی اضافه کرد: دستگاه قضایی با تمام قدرت در مقابل مفسدین ایستاده و هر جایی فساد و تخلف از قوانین را ملاحظه نماید برخورد بازدارنده خواهد نمود و هیچ گونه ملاحظه کاری و مماشاتی را نمی‌پذیرد.
شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.