معاون اول رئیس جمهور دستور داد:

اعضای هیات دولت به سردشت سفر کنند

سرویس موکریان_ معاون اول رئیس جمهور دستور داد که برخی اعضای هیات دولت به شهرستان سردشت سفر کنند و به مشکلات این شهرستان رسیدگی کنند.

سرویس موکریان_ معاون اول رئیس جمهور دستور داد که برخی اعضای هیات دولت به شهرستان سردشت سفر کنند و به مشکلات این شهرستان رسیدگی کنند.

​​​​​​​به گزارش  زریان موکریان  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه حمله شیمیایی به سردشت قهرمان، آن را به نماد مظلومیت ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی تبدیل کرد، بر لزوم توجه و تلاش برای رفع مشکلات و مسائل مردم این شهرستان تاکید کرد.

دکتر اسحاق جهانگیری در پی گزارش ارائه شده از مسائل و مشکلات شهرستان سردشت، از وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس سازمان برنامه و بودجه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خواست با سفر به این شهرستان و بررسی مشکلات، اقدامات لازم را برای حل مسائل و مشکلات انجام و نتیجه اقدامات را گزارش دهند.

گفتنی است، معاون اول رییس جمهور استاندار آذربایجان غربی را نیز مسئول پیگیری در این خصوص نموده است.

متن کامل دستور معاون اول رییس جمهور به تعدادی از اعضای دولت به شرح زیر است:

جنابان آقایان دکتر نمکی، دکتر اوحدی، دکتر مونسان، دکتر سلطانی فر، دکتر صالحی، دکتر خاوازی و دکتر نوبخت، حمله شیمیایی به سردشت قهرمان، آن را تبدیل به نماد مظلومیت ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی کرد، لازم و ضروری است با سفر به شهرستان و بررسی مشکلات اقدام لازم برای حل مسائل و مشکلات انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید.

جناب آقای استاندار جهت پیگیری ویژه