سه نفر از عوامل ایجاد رعب و وحشت در بوکان و یک نزاع خونین دستگیر شدند

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی در بلوار امام خمینی و یک نزاع خونین در یکی از محلات بوکان خبر داد.

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی در بلوار امام خمینی و یک نزاع خونین در یکی از محلات بوکان خبر داد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان،سرهنگ سلمان حیدری روز دوشنبه 31 شهریور ماه در گفت وگو با خبرنگاران گفت: بدنبال تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و اعلام یک مورد نزاع و درگیری در بلوار امام(ره) بوکان موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و به لحاظ حساسیت موضوع و اینکه ایجاد هرگونه بی نظمی و برهم زدن آرامش عمومی واکنش سریع پلیس را در پی خواهد داشت،لذا برای شناسایی و دستگیری ضارب شخصا وارد عمل شده و با هدایت و فرماندهی عملیات و تشکیل اکیپی از عوامل انتظامی ضارب در مدت کوتاهی شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی گردید.

وی  در ادامه از شناسایی و دستگیری عامل نزاع و درگیری شب گذشته که با انجام اعمال و رفتارهای مجرمانه و ایجاد رعب و وحشت موجبات بی نظمی شده بود خبر داد و گفت: متاسفانه باز هم فردی با هویت معلوم در یکی از مناطق بوکان با استفاده از سلاح سرد و مصدوم نمودن شهروندی احساسات عمومی را جریحه دار نمودکه این برازنده شهر بوکان نیست.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان تصریح کرد: در ساعات اولیه بامداد امروز در مجموع تعداد۳ نفر از برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی توسط پلیس دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل گردیدند.

حیدری افزود: امنیت و آسایش شهروندان جزء خط قرمز پلیس بوده و در این خصوص نیروی انتظامی با هیچ فرد یا گروهی شوخی ندارد

فرمانده انتظامی بوکان با اشاره به دستگیری مخل آرامش عمومی در ساعت یک شب تصریح کرد مقوله امنیت از جایگاه بالایی در میان مردم برخوردار است و اجازه نمی دهیم آرامش و امنیت شهروندان توسط تعداد محدودی از افراد  معلوم الحال خدشه دار شود.