پنج سال بعد از بهره برداری؛

اذعان به کوتاهی در پروژه ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

سرویس موکریان_ شش سال بعد از افتتاح رسمی ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان، ورزش و جوانان این شهر به کوتاهی در این پروژه ملی اذعان کرد.

سرویس موکریان_ شش سال بعد از افتتاح رسمی ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان، ورزش و جوانان این شهر به کوتاهی در این پروژه ملی اذعان کرد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان بوکان از برگزاری جلسه ای به هدف بررسی مشکلات حقوقی در خصوص مالکیت زمین استادیوم خاتم الانبیاء بوکان خبر داد و نوشت: از ۲۰ هکتار مساحت این ورزشگاه، تنها ۸ هکتار آن بدون معارض بوده و حتی در مورد این ۸ هکتار هم اقدام اساسی دال بر مالکیت اداره ورزش و جوانان صورت نگردیده است.

این روابط عمومی در ادامه این وضعیت را نتیجه کوتاهیهای گذشته در سطح اداره ورزش و جوانان بوکان و اداره کل دانست و نوشت این کوتاهیها باعث ضرر و زیان مالی بسیار زیادی شده است.

 سال 97، معارضین ورزشگاه خاتم الانبیاء بعد از آنکه موفق شدند ادعای خود را در دادگاه ثابت کنند و حکم قلع و قم دهند بخشی از محوطه این ورزشگاه را فنس کشی کردند.

این ورزشگاه، بهمن ماه سال 1394 چند هفته قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی به هدف تاثیر قرار دادن فضای انتخابات افتتاح شد اما ناقص بود؛ بحث ادعای معارضین آن حل نشده بود، سیستم روشنایی اش نصب نشده بود و جایگاه تماشاچیها در ضلع غربی ورزشگاه ساخته نشده بود.

البته کیفیت ساخت این ورزشگاه نیز مطلوب نیست و هم اکنون بخشهایی از آن نیاز به بازسازی دارد.

  ورزشگاه پنج هزار نفری خاتم الانبیاء بوکان،  در ۴۸ هزار مترمربع فضای ورزشی روباز و ۴۲۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده و مسقف ساخته شده است و زمین چمن ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان از نوع چمن مصنوعی و پیست دو میدانی آن هم به صورت خاک آجری و بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی است.