تذکر شدید نماینده بوکان به وزیر راه:

هزینه تعلل و کوتاهی در ساخت بزرگراه میاندوآب _بوکان را  با خون و جان می دهیم

سرویس موکریان، نماینده بوکان در تذکر به وزیر راه گفت: هزینه تعلل و کوتاهی در ساخت بزرگراه میاندوآب _بوکان را با خون و جان می دهیم.

  سرویس موکریان، نماینده بوکان در تذکر به وزیر راه گفت: هزینه تعلل و کوتاهی در ساخت بزرگراه میاندوآب _بوکان را  با خون و جان می دهیم.

​​​​​​​به دنبال تصادف مرگبار هفته گذشته در جاده میاندوآب _بوکان که منجر به مرگ یک خانواده چهار نفری شد، حاج انور حبیب زاده نماینده بوکان امروز یک شنبه به وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس به شدت تذکر  داد و ضمن عرض تسلیت به   خانواده های رسول پور و شامه و مردم بوکان،  گفت:   شهرم بوکان، امسال عید قربان نداشت، بوکان در عید سیاه پوش بود.

بار دیگر، جاده ها، شهرم بوکان را عزادار کرد.  یک خانواده چهار نفری در جاده بوکان میاندوآب جان خود را از دست دادند.

وی افزود:پدر و مادری جوان به همراه دو کودکشان، در زیر یک خودرو سنگین از بین رفتند. آن هم در محور بوکان _میاندوآب که ۱۲ سال است پروژه   دوبانده شدن آغاز شده است.آنهم در پیچی که هفت سال است گفته می شود، پرخطر است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه گفت: بهار و تابستان سال 97 و 98، 28 فقره تصادف در این پیچ بوکان_میاندوآب رخ داد و سبب مرگ و زخمی شدن40 نفر شده است. 27 درصد تصادفات جنوب آذربایجان غربی در این محور رخ می دهد.

حبیب زاده خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: سالهاست که هزینه تعلل و کوتاهی ۱۰ ساله در ساخت بزرگراه میاندوآب _بوکان را  با خون و جان می دهیم. کارد به استخوان مردم رسیده است. هفته گذشته این جاده ترانزیتی را بستند.

نماینده بوکان در پایان گفت: به خاطر خدا، به خاطر اعتبار و حیثیت نظام، و به خاطر حفظ جان شهروندان‌این‌سرزمین، ساخت پروژه بزرگراه بوکان _میاندوآب را  با ترزیق  اعتباراتی ویژه تسریع کنید و به پایان برسانید. تا دیگر شاهد از بین رفتن خانواده های بوکانی در این جاده نباشیم.