اعلام آمادگی ژینگه پاریز بوکان برای شفاف سازی

سرویس موکریان_ مدیرعامل‌‌شرکت‌ژینگه‌پاریز مجری طرح احداث مجتمع صنوف آلاینده بوکان گفت: آماده شفاف سازی دریاره عملکرد این شرکت هستم.

سرویس موکریان_ مدیرعامل‌‌شرکت‌ژینگه‌پاریز مجری طرح احداث مجتمع صنوف آلاینده بوکان گفت: آماده شفاف سازی دریاره عملکرد این شرکت هستم.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، « محمدشاهیجانی» ضمن اعلام آمادگی برای شفاف سازی در خصوص مسائل مالی این شرکت به زریان موکریان گفت: شکر خدا در این شرکت موردی نداریم که بدون اسناد مالی باشد.

وی در خصوص چگونگی اطلاع رسانی شرکت نیز گفت: با هزینه های شخصی کانال تلگرامی راه اندازی شده و هیچگونه استفاده شخصی از این کانال صورت نگرفته است و هزینه های سیستم پیام رسانی که در دهم دیماه امسال به اطلاع اعضای اتحادیه خدمات فنی خودرو رسید به صورت شخصی پرداخت شده و ربطی به سرمایه اعضا ندارد.

این اظهارات بعد از آن مطرح می شود که چند روز قبل یکی از اعضای «شرکت تعاونی ژینگه پاریز» در صنف نمایشگاه اتومبیل در پیامی برای #زریان_موکریان خواستار شفاف سازی هیئت مدیره این شرکت در خصوص عملکرد چند ساله خود شد و نوشت: هیئت مدیره صورت حساب دخل وخرج شرکت رابصورت شفاف در کانال ژینگه پاریز(که بصورت کانالی جهت عکسهای تبلیغاتی درامده) منتشر کند چرا که عملکرد آنها  باهزینه زندگی ۷۰۰خانواده که اکثرا کرایه نشین هستند ارتباط مستقیم دارد.

مجتمع صنوف آلاینده بوکان به عنوان بزرگترین شهرک صنوف آلاینده آذربایجان غربی در هفته دولت  سال 1393 و در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار کلنگ زنی شد.

بعد از شش سال و نیم گفته شده که این پروژه ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

چند ماه قبل اعلام شد که «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی موفق به جذب 5میلیارد تومان وام کم بهره برای این پروژه از صندوق کارآفرینی امید کشور شده است./