نحوه صدور مجوز تردد در شهر بوکان اعلام شد

سرویس موکریان؛ ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان با صدور اطلاعیه ای نحوه صدور مجوزهای تردد در این شهرستان را تشریح کرد.

سرویس موکریان؛ ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان با صدور اطلاعیه ای نحوه صدور مجوزهای تردد در این شهرستان را تشریح کرد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 به اطلاع عموم شهروندان عزیز شهرستان بوکان می‌رساند، در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هرگونه ورود و خروج از شهر بوکان ممنوع می‌باشد، بنابراین در مواقع ضرور جهت صدور مجوزهای تردد محدود و زمان‌دار با در دست دست‌داشتن مدارک و مستندات لازم به شرح ذیل اقدام گردد:▫۱. تمامی ادارات سطح شهرستان بوکان که دارای نیروهای غیربومی یا به جهت انجام وظایف کاری  مستلزم عزیمت به روستاها یا دیگر شهرها می‌باشند، نسبت به صدور کارت شناسایی معتبر (کارت پرسنلی) و برگ ماموریت به جهت اجازه تردد در ورود‌های شهر اقدام نمایند.

۲. اهالی محترم روستاهای تابع شهرستان بوکان، اجازه تردد و ورود به شهر را ندارند و ساکنان محترم  شهر بوکان هم اجازه تردد به روستاهای شهرستان و دیگر شهرها را ندارند و در مواقع بسیار ضروری، جهت دریافت مجوز تردد، ساکنان شهر بوکان به فرمانداری و ساکنان روستاها به دهیاری مراجعه نمایند و روستاهای فاقد دهیاری به روستاهای همجوار دارای دهیاری مراجعه نمایند.(دهیاری روستای همجوار توسط بخشداری تعیین می‌گردد و بخشداری‌ها نسبت به نظارت لازم اقدام می‌نمایند)

۳. واحدهای تولیدی، صنعتی، تجاری، پخش مواد غذایی و ... جهت صدور مجوز تردد به اداره صنعت، معدن و تجارت مراجعه نمایند.

۴. واحدهای مرتبط با فعالیت‌های کشاورزی (مرغداری‌ها، دامداری‌ها، پرورش‌ ماهی و...) جهت صدور مجوز به جهاد کشاورزی و دامپزشکی مراجعه نمایند.

۵. بیماران محترم که نیازمند مراجعه به بیمارستان‌های سایر شهرستان‌ها می‌باشند، جهت صدور مجوز تردد به مرکز بهداشت شهرستان بوکان مراجعه نمایند.

۶. همچنین سایر موارد ضروری به دستگاه‌ها و ارگان‌های مرتبط جهت صدور مجوز تردد مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است مجوز تردد برای موارد غیرضروری صادر نمی‌شود و خواهشمند است  از مراجعات بی‌دلیل خودداری نمایید.

از عموم همشهریان عزیز خواهشمندیم در راستای اجرای بهینه طرح فوق همکاری لازم معمول و نسبت به آن پایبند باشند.