آغاز ساختن دوباره بوکان با معماری مدیرانی شایسته و مردمی

سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی  نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.

سرویس مقاله_ این یادداشت به قلم «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی  نوشته شده و در اختیار زریان موکریان قرار گرفته است.

​​​​​​​ بعد از حضور حماسیتان در انتخابات دوم اسفندماه سال گذشته ، لازم بود از نزدیک و بە‌صورت حضوری مراتب تشکر و امتنان خود را بە عرض رساندە و بیشتر در جریان مطالبات شما عزیزان قرار گیرم.

اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا ، از این سعادت محروم گشتم و از این بابت عذرخواهی می نمایم .

  بعد از انتخابات تنها توانستم بازدیدهای متعدد از ادارات و نشستهای مختلفی با مدیران، فعالان اجتماعی و .... داشته باشم.

هفتم خردادماه مجلس یازدهم شروع به کار می کند و بار دیگر تاکید می کنم که به عنوان نماینده ای مستقل ، مواضع و نظراتم در مجلس یازدهم تابع اهداف و منافع مردمم خواهد بود و همزمان با آغاز مجلس، ساختن دوباره بوکان را آغاز می کنیم. در این ساختن دوباره به تمام برنامه ها و اهدافی که در کوران انتخابات مطرح کردم متعهد هستم.

در راستای این تعهد تلاش خواهیم کرد که با مشارکت همه شهروندان بوکان، شهری بسازیم کە همه بتوانند بر اساس شایستگی و توانایی های خود از فرصتهای کار و تسهیلات و... بهره مند گردند.

 سعی خواهیم نمود کە مدیران کارآمد، شایسته و مردمی ، معماران اصلی ساختن دوباره بوکان باشند و در این ساختن دوباره ، جامعه فرهنگی و هنری به جایگاهی که در شأن آنهاست دست یابند و دیگر محجور بودن فرزانگان و هنرمندان شهرمان  پذیرفتنی نیست.

تمامی توان و تجربه خود را صرف آغاز دوباره عملیات ساخت سد سیمینه رود، اتمام کنارگذر بوکان، اتمام بزرگراه میاندوآب _بوکان و آغاز ساخت بیمارستان 200 تختخوابی بوکان خواهم کرد و برای کاهش درصد بیکاری، جذب سرمایه گذار را در اولویت قرار می دهم.

در کنار این اهداف و برنامه ها ، همواره پیگیر حل مشکلات شهروندان نیز خواهم بود ،  ضمن آنکه روزهای آخر هر هفته در دفتر ارتباطات مردمیم در شهرستان بوکان حضور خواهم داشت . این دفتر به صورت مستمر پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.