عملکرد 49 روزه پلیس در بوکان تشریح شد

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان عملکرد پلیس در 49 روز گذشته در این شهرستان را تشریح کرد.

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان عملکرد پلیس در 49 روز گذشته در این شهرستان را تشریح کرد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، سرهنگ کارگاه مجید محبعلی، روز چهارشنبه (19 تیرماه) در نشست خبری با خبرنگاران در خصوص عملکرد پلیس در 49 روز گذشته در بوکان گفت: در این مدت، 40 سارق دستگیر و 7دستگاه خودرو به ارزش 2میلیارد و 900 میلیون ریال و13دستگاه موتورسیکلت به ارزش 260 میلیون ریال کشف شدند.

وی افزود: در خصوص سرقت سیمهای کابل برق در شهرستان نیز یک نفر سارق دستگیر شد که به پنج فقره سرقت کابل برق به ارزش 500 میلیون ریال اقرار کرد و در همین ارتباط نیز یک نفر مالخر دستگیر شد.

سرهنگ محبعلی ضمن انتقاد از شهروندان برای عدم رعایت نکات ایمنی در خانه باغها گفت: در ارتباط با 18 فقره سرقت از خانه باغهای اطراف بوکان دو نفر سارق و دو نفر مالخر دستگیر شدند.

وی در ادامه از یک قتل خانوادگی در شهرستان بوکان خبر داد و گفت: مردی به علت اختلافات خانوادگی همسرش را به قتل رساند که به سرعت قاتل دستگیر شد و به همراه آلت قتل تحویل مراجع قضایی داده شد.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان در پایان ضمن اشاره به کشف 5 پنج کیلوگرم هروئین از یکدستگاه خودرو سواری افزود: در 49 روز گذشته پنج قاچاقچی مواد مخدر و 43 معتاد متجاهر در بوکان دستگیر شدند و کشفیات مواد مخدر در این مدت نسبت به مدت مشابه سالگذشته 109 درصد افزایش داشته است./