فرماندار: حرکت در مسیر توسعه بوکان با همفکری  ممکن خواهد بود

سرویس موکریان_ فرماندار شهرستان بوکان گفت: حرکت در مسیر توسعه شهرستان با همفکری، هم‌افزایی و با دستان خودمان ممکن خواهد.

سرویس موکریان_ فرماندار شهرستان بوکان گفت: حرکت در مسیر توسعه شهرستان با همفکری، هم‌افزایی و با دستان خودمان ممکن خواهد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، "مهندس محمد امین زاده" در دیدار با اعضای کانون حمایت از حیات وحش آبزیان بوکان با ابراز خوشحالی از وجود ظرفیت و پتانسیل بالای انسانی در حوزه محیط زیست و دیگر سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان بوکان، از برگزاری جلسات مداوم با معتمدین، سمن‌ها، اساتید دانشگاهی و غیره در راستای تعامل و ارتباط مستمر با بدنه اجتماعی خبر داد و گفت: سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند و از توانایی دریافت و پردازش اطلاعات صحیح‌تر و  بهتری برخوردار می‌باشند.

مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به حوزه گردشگری به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان بوکان افزود: شهرستان در بسیاری از حوزه‌ها از جمله صنعت، گردشگری، کشاورزي، دامداری، فرهنگی و غیره حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌طلبد از تمامی ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه شهرستان استفاده کنیم.

وی از سمن‌ها، نخبگان جامعه و نماینده مردم فهیم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بعنوان چند نمونه از این ظرفیت‌ها نام برد.

فرماندار شهرستان بوکان ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی را در شرایط اقتصادی موجود، ضروری دانست و اظهار داشت: در حوزه فرهنگی حداکثر همکاری و تعامل را خواهیم داشت.

مهندس «امین‌زاده» یادآور شد: حرکت در مسیر توسعه شهرستان با همفکری، هم‌افزایی و با دستان خودمان ممکن خواهد شد. وی ادامه داد: هم افزایی و برآیند کار جمعی بایستی سرلوحه اقداماتمان باشد.

فرماندار شهرستان بوکان هرگونه تلاش برای حرکت در مسیر توسعه را ارزشمند عنوان کرد و وجود تخریب در سطح جامعه را از جمله آسیب‌های بزرگ برشمرد و افزود: تمام تلاشمان را در جهت کم رنگ کردن این آسیب‌ها و حساسیت‌های غیرضروری به کار خواهیم بست.

وی در خاتمه ارتباط هوشمندانه با سطوح مختلف مدیریتی بالاتر در جهت  ارتقاء شاخص‌های مختلف توسعه را ارزشمند و حیاتی عنوان کرد و با تاکید بر اهمیت پیگیری افزود: معتقدم پیگیری معجزه می کند./