از شهرداری بوکان چه خبر ؟

سرویس موکریان_ بعد از آنکه انتقاد شد که شهرداری بوکان عدالت عمرانی را گم کرده این شهرداری فعالیتهای خود را در مناطق کم برخوردار گسترش داده است.

 سرویس موکریان_ بعد از آنکه انتقاد شد که شهرداری بوکان عدالت عمرانی را گم کرده این شهرداری فعالیتهای خود را در مناطق کم برخوردار گسترش داده است.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش خبرنگار زریان موکریان؛ بر اساس اخباری که روابط عمومی شهرداری بوکان منتشر کرده است، فعالیت های عمرانی شهرداری بوکان در چند روز اخیر  نسبت به روزهای گذشته سرعت بیشتری به خود گرفته است.

به گزارش این روابط عمومی بعد از روکش آسفالت خیابان های سالمندان، مُکریان،  آسفالت ضلع غربی ۳۰ متری اسلام آباد، سردار عزیز خان، ساحل ۳ ،زرینه ۲ ، کُند روی بلوار محمّد رسول الله (ص) و استاد هیدی،  ضلع شمالی ۳۰ متری نالشکینه جهت آسفالت آماده شده است.

همزمان آزاد سازی خیابان پیام امیرآباد به اتمام رسید و این خیابان به  محور مواصلاتی روستایی حمامیان وصل شد‌.

از طرفی دیگر بهسازی معابر فرسوده بلوار پاسداران_جاده سد آغاز شده و عملیات احداث کانال جهت هدایت آب های سطحی روستای کهریزه محمود آباد در میدان آزادی امیرآباد بطرف سیمینه رود ادامه دارد.

همزمان با این اقدامات، «رشید میرحسامی» شهردار بوکان ضمن بازدید از تعدادی از مناطق بوکان دستور اجرای سنگفرش پیاده روها، بازسازی و اصلاح جداول و جوی هدایت آب های سطحی در خیابان جاده حصار و رفع مشکلات ورودی کوچه های شیلان منتهی به این خیابان را صادر کرد.

وی همچنین دستور  جدول گذاری، زیر سازی معابر، احداث و اصلاح جوی های هدایت روان آب های سطحی منطقه آبشار و کوی بهداری و  ادامه ی ساخت کانال علی آباد به طرف شرق شهر، را صادر کرد.

وی آغاز عملیات سنگفرش و احداث مسیر پیاده روی در قلب کیوه ره ش را در جریان بازدید از این مکان تفریحی بوکان را وعده داد و  با اشاره به ظرفیت و افق گردشگری این منطقه اعلام کرد که : با تمام توان جهت ایجاد و توسعه ی خدمات در کیوه ره ش گام برداشته و امیدواریم در روزهای آینده گام های بیشتری در ساماندهی و بهسازی کیوه ره ش برداشته شود./

#بوکان #شهرداری_بوکان #اخبار_بوکان