در  دیدار نماینده بوکان با وزیر بهداشت و درمان چه گذشت؟

سرویس موکریان_ نماینده بوکان در دیدار با وزیر بهداشت و درمان بخشی از مشکلات این شهرستان در حوزه درمان را مطرح و موفق به گرفتن دستوراتی از وزیر شد.

سرویس موکریان_ نماینده بوکان در دیدار با وزیر بهداشت و درمان بخشی از مشکلات این شهرستان در حوزه درمان را مطرح و موفق به گرفتن دستوراتی از وزیر شد.

به گزارش زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی حاج انور حبیب زاده ضمن انتشار تصاویر دستورات سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان در خصوص مشکلات بوکان، جزئیات این دیدار را به شرح زیر منتشر کرد:

​​​​​​​حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی عصر روز دوشنبه (2 تیرماه) با «دکتر سعید نمکی» وزیر بهداشت و درمان دیدار داشت. حبیب زاده در این دیدار جزئیات مطالبات و مشکلات بوکان در سه حوزه زیر ساختها، تجهیزات و امکانات درمانی و تجهیزات حفاظتی برای پرسنل بیمارستان در مبارزه با کرونا را مطرح کرد و موفق به اخذ دستورات متعددی از وزیر بهداشت و درمان شد.

   دکتر نمکی در پاسخ به مطالبات حبیب زاده، به معاونین خود دستور داد که شروع به کار بیمارستان جدید بوکان را پیگیری کنند، برای تجهیز و تامین نیروی انسانی درمانگاه تخصصی و حل مشکل سیستم گرمایشی بیمارستان بوکان با قید فوریت اقدام کنند و به مدیر عامل سازمان انتقال خون نیز دستور داد که مشکل پایگاه انتقال خون بوکان را حل کند.

 حبیب زاده در این دیدار موفق به اخذ مواقت وزیر برای تحویل تجهیزات زیر به بیمارستان بوکان شد:

دو دستگاه آمبولانس، دو دستگاه آکوکاردیو گرافی، دو دستگاه رادیولوژی پرتال، چهار عدد لارنگو سکوپ،تشک مواج 30 تخته، ای کی جی 4دستگاه، دیسی شوک چهار دستگاه، مانیتور سانترال 2دستگاه، مانتیور بالای سر مریض 20 دستگاه.

 نماینده بوکان همچنین موافقت وزیر بهداشت و درمان برای ارسال تجهیزات حفاظتی زیر به بوکان را نیز اخذ کرد:

30 هزار عدد ماسک n95، 100 هزار عدد ماسک عادی، دستکش 100 هزار عدد، مایع ضد عفونی یک هزار لیتر، دستگاه لاپاراسکوپی، ستهای جراحی، روپوش گان 20 هزار عدد، لباس سرهم10 هزار عدد، دستکش لاتکس سایز متوسط 5000 بسته.