اعتراض 10 کاندیدا به نتیجه انتخابات شورای شهر بوکان

سرویس موکریان_10 کاندیدای راه نیافته به شورای شهر بوکان به نتیجه انتخابات ششمین دوره شورای شهر این شهر اعتراض کردند.

سرویس موکریان_10 کاندیدای راه نیافته به شورای شهر بوکان به نتیجه انتخابات ششمین دوره شورای شهر این شهر اعتراض کردند.

«ناصر ابراهیمی» وکیل پایه یک دادگستری و کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان به زریان موکریان گفت: ده نفر از کاندیداهای دوره ششم انتخابات شورای شهر بوکان، اعتراض خود به نتیجه این دوره از انتخابات شورای شهر بوکان را تحویل فرمانداری شهرستان بوکان دادند.

وی افزود: این کاندیداها  اعتراض مستدل و مستند مبنی بر وقوع تقلب گسترده در انتخابات را تحویل فرمانداری دادند و تقاضای تدقیق و رسیدگی عاجل نمودند.

  در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان 106 کاندیدا داوطلب شدند و  ۳۴ هزار و ۲۱۴ رای اخذ شد که  به گفته مهندس محمدامین زاده فرماندار شهرستان بوکان سه هزار و ۵۴۱ رای باطله است.

در این دوره از انتخابات "ژیلا عبدی" با کسب ۲ هزار و ۷۵۰ رای، "ناصر کاکه زاده" با ۲ هزار و ۳۱۴ رای، "علی قادری" با ۲ هزار و ۲۳۳ رای ، "کمال کریمی" با ۲ هزار و ۱۸۹ رای ، "احمد رحمانی" با ۲ هزار و ۴۹ رای ، "گلاویژ حسینی" با ۲ هزار و ۴۷ رای و "پخشان سلیمی" با ۲ هزار و ۴۳ را بیشترین آرا را به خود اختصاص داده و به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

" سلیمان افتخاری"  با هزار و ۸۵۹ رای، "احمد احمدیان" با هزار و ۸۵۰ رای، "کامران احمدی" با هزار و ۷۶۹ رای ، "هانا چالاک" با هزار و ۷۱۲ رای و " توفیق فروغی " با هزار و ۶۸۲ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.