درخواست پرسنل آرامستان عمومی بوکان برای رعایت اولویت بندی تزریق واکنس کرونا

سرویس موکریان_ پرسنل آرامستان عمومی بوکان با انتشار پیامی خواستار رعایت اولویت بندی تزریق واکسن کرونا در این شهرستان شدند.

سرویس موکریان_ پرسنل آرامستان عمومی بوکان با انتشار پیامی خواستار رعایت اولویت بندی تزریق واکسن کرونا در این شهرستان شدند.

​​​​​​​به گزارش زریان موکرین متن این پیام که برای زریان موکریان ارسال شده به شرح زیر است:

سمه تعالی

ضمن عرض سلام و ادب ...

علی رغم اینکه بر اساس سند ملی واکسیناسیون کووید ۱۹ مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا پرسنل مستقیم تغسیل و شست‌وشوی اجساد متوفیان و نیروهای خدماتی آرامستان ها جزو اولین گروه‌های اولویت‌دار فاز اول تزریق واکسن کرونا هستند و با توجه به حساسیت شرایط کاری و تماس با اجساد مبتلایان به کرونا به شدت در معرض خطر بالای ابتلا و انتقال عفونت به سایر اعضای جامعه بوده و این امر موجب نگرانی و استرس شدید همه اعضای خانواده‌های این گروه گردیده اما متاسفانه با وجود درخواست های مکرر و وعده‌های امروز و فردای مسئولین هنوز این مهم محقق نشده است لذا بدینوسیله از مسئولین محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان که اگر احیانا صدای ما را می‌شنوند! استدعا داریم تا با رعایت اولویت بندی گروههای در معرض خطر مطابق بخشنامه های قانونی مربوطه واکسیناسیون هر چند بسیار دیر هنگام کارکنان و پرسنل آرامستان شهرستان بوکان را در اولویت دستور کار خود قرار دهند.

با سپاس و احترام فراوان:

کارکنان و پرسنل آرامستان شهرستان بوکان