انتصاب یک بانو به عنوان سرپرست راه و شهرسازی شهرستان دیواندره

سرویس کردستان – یک زن به عنوان اولین مدیر در مجموعه راه و شهرسازی کردستان سکانداری اداره راه و شهرسازی در شهرستان دیواندره را برعهده گرفت. انتصاب

سرویس کردستان – یک زن به عنوان اولین مدیر در مجموعه راه و شهرسازی کردستان سکانداری اداره راه و شهرسازی در شهرستان دیواندره را برعهده گرفت.

انتصاب

به گزارش زریان موکریان, ظهر امروز با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل راه و شهرسازی، فرزانه کاکی نخستين زن مدير اداره كل راه و شهرسازي در استان کردستان معرفي و فعاليت خود را به عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازي شهرستان دیواندره آغاز كرد.

فرماندار دیواندره در آیین این جابجایی گفت: استفاده از توان مدیریتی بانوان در دستگاه های اجرایی شهرستان استقبال و ارتقای توانمندی‌ها و پیشرفت کاری آنها از اهم اهداف و اقدامات ماست .
جمال ارشدی با ابراز خرسندی از اینکه برای اولین بار در استان یک زن به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی در شهرستان دیواندره منصوب شده است، افزود: زنان دارای توانمندی‌های خوبی در حوزه مدیریت اجرایی هستند و در فعالیت های اجرایی توانمند هستند.

وی با تاکید بر اینکه بانوان می توانند در مأموریت های مهم اجتماعی انجام وظیفه کنند، ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری و هم افزایی بیشتر شاهد ارتقای شاخص های حوزه راه و شهرسازی شهرستان باشیم. 

در این جلسه از زحمات امیر علی جمشیدی تقدیر و فرزانه کاکی به عنوان سرپرست راه و شهرسازی شهرستان دیواندره معرفی شد. 

فرزانه کاکی نخستين زني است كه به عنوان رئيس اداره راه و شهرسازي يكي از ادارات شهرستان هاي کردستان انتخاب شده است. کاکی پیش از این مسئول امور حقوقی اداره راه و شهرسازی شهرستان دیواندره بوده است.