افکار عمومی بوکان در انتظار اجرای عدالت برای ادمینهای یک کانال هتاک

سرویس موکریان_با تاخیری یک ماهه خبر دستگیری دو ادمین یک کانال هتاک در بوکان اعلام شد و اینبار افکار عمومی منتظر اجرای عدالت در خصوص این افراد هستند.

سرویس موکریان_با تاخیری یک ماهه خبر دستگیری دو ادمین یک کانال هتاک در بوکان اعلام شد و اینبار افکار عمومی منتظر اجرای عدالت در خصوص این افراد هستند.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، سه ماه تمام فقط کذب نوشتند، تخریب کردند، فحش دادند، تصاویر شهروندان بوکان را با اتهامهایی که هیچگاه ثابت نشد منتشر کردند. بازاریان خوشنام، فعالان اجتماعی، معلمان، خبرنگاران و بعضی از مسئولان را با نسبت دادن اتهاماتی کذب تخریب کردند و در حمایت از تعدادی از مسئولان خبرنگاران منتقد را به باد فحش و ناسازا گرفتند.

برای نوشته ها و ادعاهای خود هیچ سند و منبعی ارائه نکردند و در بی اخلاقی و هتاکی سنگ تمام گذاشتند چرا که تصور می کردند هویت آنها همیشه پنهان می ماند.

 تنها حامیان پشت پرده یشان از این هجمه ها در امان ماندند که با اهداف انتخاباتی از گردانندگان این کانال هتاک حمایت می کردند.

گردانندگان این کانال در حالی که مدعی بودند در خارج از کشور به سر می برند اما در داخل بوکان یک شبکه اطلاعاتی برای خود ایجاد کرده اند، تحت فشار افکار عمومی و شکایت ده ها شهروند  دستگیر شدند.

با دستگیر شدن دو نفر از ادمینهای این کانال آشکار شد که این افراد از اعضای اصلی تیم رسانه ای یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس هستند که به همراه حامی اصلی خود در اسفندماه سال گذشته به مانند سال 94 در عرصه انتخابات متحمل شکستهای سنگین شدند به این ترتیب سرنخ بی اخلاقیهای انتخاباتی نیز آشکار شد.

یکی از ادمینهای دستگیر شده مدیر یک کانال خبری است که در کوران انتخابات مجلس سال گذشته با انتشار فایل صوتی در حالی که گریه می کرد از کاندیدای پوپولیستی انتخابات حمایت کرد.

این افراد به هدف تسویه حساب، مطالب کذب می نوشتند و آبروی افراد را می بردند. وقتی حامی اصلیشان  در تصدی پست شهرداری یکی از شهرداریها استان کردستان ناکام ماند، شهردار بوکان را مقصر دانستند و وی را با غیر اخلاقی ترین شیوه ها تخریب کردند. وقتی ابهاماتی در خصوص زمین گلخانه ای حامی دیگرشان مطرح شد، چند تن از مسئولان را به باد فش و ناسزا گرفتند.

با دستگیر شدن این افراد که اخلاق را زیرپا گذاشته بودند و وجدان  را با منافع مادی معامله کردند،حامیانشان به تکاپو افتادند و اجازه ندادند خبر دستگیری آنها رسانه ای شود تا فرصتی برای ماستمالی کردن این فاجعه اخلاقی پیدا کنند. در نهایت با فشار رسانه ها خبر دستگیری ادمینهای این کانال منتشر شد و اکنون افکار عمومی چشم انتظار اجرای عدالت هستند تا شاهد تکرار این گونه بی اخلاقیهای زننده نباشیم./