۱۳۰۰ کیسه سیمان احتکار شده در بوکان کشف شد

سرویس موکریان_سرپرست اداره صنعت و معدن بوکان از کشف 1300 کیسه سیمان احتاکار شده در این شهرستان خبر داد.

سرویس موکریان_سرپرست اداره صنعت و معدن بوکان از کشف 1300 کیسه سیمان احتاکار شده در این شهرستان خبر داد.

​​​​​​​«محمد صالح زندش» روز دوشنبه 16 فروردین ماه در گفت و گو با خبرنگار زریان موکریان گفت: در  پی گزارشات مردمی مبنی بر احتکار و عدم فروش سیمان بازرسان اداره صمت بوکان در اسرع وقت در محل حاضر  شد.

وی افزود: پس از جستجو و بررسی مشخص گردید در این انبار مقدار ۱۳۰۰ کیسه سیمان احتکار شده و پس هماهنگی از اخذ نظر قاضی محترم تعزیرات حکومتی محل انبار تا تعیین تکلیف قانونی پلمپ گردید.

زندش تصریح کرد: سیمان به اندازه سهمیه شهرستان وارد و مشکلی در تامین سیمان نداریم؛ لذا از همشهریان گرامی انتظار داریم، در صورت مراجعه به مصالح فروشان و عاملین توزیع سیمان هرگونه موارد گرانفروشی و احتکار و عدم فروش سیمان از سوی عاملی را با شماره ۱۲۴ اداره صنعت معدن و تجارت اعلام فرمایند.

روز گذشته در جلسه مشترک « آوات براخاصی» معاون سیاسی_اجتماعی فرماندار بوکان به همراه «محمدصالح زندش» سرپرست اداره صنعت و معدن شهرستان بوکان با مدیر  عامل و مدیر فروش کارخانه سیمان کاوان بوکان تصمیم گرفته شد که با توجه به شروع فصل کاری  افزایش مصرف  و تعطیلات عید  و نیاز به افزایش  سهمیه سیمان، روزانه 150 تن سیمان  به سهمیه بوکان اضافه شود و  از میزا ن ارسالی روزانه 350  تن الی 400 تن به 500 الی 550 تن افزایش یابد.

 صنعت و معدن بوکان اعلام کرد که سهمیه سیمان بوکان امروز  به 480 تن رسید   که نسبت به دیروز 180 تن اضافه گردیده است .