فرمانده سپاه بوکان:

 اجرای بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه بمناسبت هفته بسیج در بوکان

سرویس موکریان_ فرمانده سپاه بوکان گفت: بیش از ۱۵۰ برنامه در ایام هفته بسیج در سطح شهرستان بوکان اجرا می‌شود.

سرویس موکریان_ فرمانده سپاه بوکان گفت: بیش از ۱۵۰ برنامه در ایام هفته بسیج در سطح شهرستان بوکان اجرا می‌شود.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی امروز در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان ضمن تبریک به مناسبت ایام هفته بسیج عنوان کرد:  نقش بسیجیان در صحنه‌های مختلف جامعه، طی 41 سال گذشته  و از زمان تشکیل آن توسط حضرت امام خمینی (ره) بر هیچکس پوشیده نبوده و همین مهم سبب محبوبیت بسیج نه تنها در میان مردم ایران بلکه در میان بسیاری از کشورها شده است.

 وی ادامه داد: با نگاهی به چهار دهه گذشته می توان به خوبی نقش بسیج در بالندگی و شکوفایی انقلاب را مشاهده کرد زیرا بسیج علاوه بر ایفای نقش نظامی در دیگر عرصه‌های جامعه نیز نقش‌آفرینی کرده است.

فرمانده سپاه بوکان تصریح کرد: زمانی که کشورمان نیاز به سازندگی داشت؛ بسیج پیش قراول و پرچمدار محرومیت زدایی را بر عهده گرفت و هنگامی که نوبت تحقیقات علمی و پیشرفت کشور است بسیج با تمام قوا خود را در میدان می بیند و این مهم نشان می دهد که وسعت تفکر بسیج به اندازه تمام ایران می باشد

در ادامه این نشست سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی با تشریح برنامه های چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج در شهرستان بوکان گفت: همزمان با هفته بسیج 150 برنامه فرهنگی،سیاسی، اجتماعی و ورزشی با شعار «پیشرو خدمت، امید آفرین» در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: قطعا امسال به دلیل شرایط موجود کشور و ادامه روند صعودی گسترش ویروس کرونا شکل و برگزاری برنامه های این هفته نیز دچار تغییراتی شده است.

وی عنوان کرد: مرحله سوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه، اجرای طرح بزرگ شهید سردار قاسم سلیمانی که در آن هر پایگاه های بسیج به پایگاه های سلامت در راستای مبارزه جدی با ویروس کرونا تبدیل خواهد شد و همچنین سخنرانی زنده مقام معظم رهبری در روز پنجم آذر را می توان مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: دیگر برنامه های این هفته نیز طبق جدول زمانبندی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به امید خدا در سطح حوزه ها و پایگاه های سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی، به نقش بسیج در حوزه محرومیت‌زدایی اشاره کرد و افزود: بسیج علاوه بر حضور در خط اول مبارزه با استکبار و همچنین کمک‌رسانی به مردم در شرایط بحرانی اکنون و به یاری خدا  مرحله سوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه را برگزار خواهد کرد که امید است همچون مراحل بعدی شاهد موفقیت این رزمایش باشیم.

فرمانده سپاه بوکان در پایان اضافه کرد: امروز بسیج و بسیجیان با تمام قدرت و با اراده و روحیه انقلابی در قالب ساماندهی‌های مختلف برای صیانت از ولایت، قرآن، نظام و انقلاب همیشه در صحنه حضور دارند و در مقابله با توطئه‌گران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.