نماینده سقز: آقای روحانی! نمی دانم چگونه شب سر به بالین می‌گذارید

​​​​​​​سرویس کردستان- نماینده مردم سقز و بانه، گفت: آقای روحانی! نمی دانم چگونه شب سر به بالین می‌گذارید وقتی که پنج میلیون بیکار در کشور وجود دارد که تحصیلکرده هستند.

​​​​​​​سرویس کردستان- نماینده مردم سقز و بانه، گفت: آقای روحانی! نمی دانم چگونه شب سر به بالین می‌گذارید وقتی که پنج میلیون بیکار در کشور وجود دارد که تحصیلکرده هستند.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان مکریان ،محسن بیگلری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 13 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان به واسطه موافقت با تصویب ایجاد منطقه آزاد مریوان و بانه و همچنین مناطق ویژه اقتصادی سقز، دیواندره و بیجار گفت: از همین جا به رئیس جمهور و تیم اقتصادی می‌گویم که یک روز از اتاق خود خارج شده و در میان مردم حاضر شوند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی مردم بسیار سخت شده است، افزود: متأسفانه سیر از گرسنه دیگر خبر نداشته و قیمت‌ها سرسام‌آور شده است.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید دست از آمارهای غیرواقعی و دلخوش کردن به آنها بردارد، تصریح کرد: اکنون دیگر وقت مصاحبه و سخنرانی نیست و باید به صورت قانون وارد عمل شویم.

بیگلری با بیان اینکه متأسفانه میلیاردها دلار پول بیت‌المال در دست عده‌ای خاص بوده که با سوداگری خون مردم را در شیشه می‌کنند، گفت: من نمی‌دانم آقای رئیس جمهور شما چگونه شب سر بر بالین می گذارید در حالی که 5 میلیون بیکار تحصیلکرده در کشور محتاج نان شب خود هستند.

وی با انتقاد از نوسان نرخ ارز در کشور افزود: متأسفانه همه قیمت‌ها به ویژه کالاهای اساسی مردم بیش از 70 درصد افزایش قیمت داشته در حالی که دولت هیچ تدبیری برای آنها ندارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور از نوسانات نرخ ارز اطلاع دارید، متأسفانه قیمت ارز امروز به 13 هزار تومان رسیده، چرا تدبیری نمی‌کنید