پلیس بوکان: با هنجار شکنان برخورد می شود

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی بوکان اعلام کرد که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و باهنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود.

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی بوکان اعلام کرد که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و باهنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

بعد از آنکه زریان موکریان، در خواست  یک شهروند برای برخورد پلیس با عاملان  سنگ پرانی عده ای موتور سوار از روی روگذر میدان وحدت را منتشر کرد، «سرهنگ سلمان حیدری» فرمانده نیروی انتظامی به خبرنگار ما  گفت:تردد و یا ویراژ شبانه خودرو و موتورسیکلت که عموما توسط قشر نوجوان و جوانان کم سن صورت می گیرد مایه نگرانی شهروندان محترم بوده و قطعا شایسته فرهنگ شهرستان نیست.
این مقام انتظامی تصریح کرد : این یک واقعیت است که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و باهنجارشکنان قاطعانه برخورد می شود در خصوص موتورسواران و ویراژ خودروها نیز اقدامات قاطعی صورتگرفته و در سال گذشته موتورسیکلت های متخلف توقیف به پارکینگ منتقل شده اند.
حیدری افزود:برخورد قانونی و پلیسی یکی از گزینه ها و اقدامات در این زمینه می باشد اما در کنار آن،نظارت والدین بر فرزندان، تدوین برنامه های جامع پیشگیرانه و همکاری سایر نهادها ضروری است که می توان به ساخت محیط های تفریحی و ورزشی امن مانند #پیست_های_موتورسواری و اتومبیل رانی اشاره نمود.
رئیس پلیس بوکان در پایان گفت:طرح برخورد با این هنجار شکنان با راه اندازی گشت های ویژه شبانه در حال انجام است و در آینده نتیجه اقدامات به عرض شهروندان محترم خواهد رسید.